Liberator EW-250L nie wrócił do bazy!

Więcej

Dokąd zmierza Sparta Kazimierza Wielka?

Więcej

Victoria Skalbmierz wygrywa z Wisłą Nowy Korczyn - fotorelacja z 2 połowy

Więcej

Nidzica Dobiesławice - Dąb Nagłowice 3:1 (1:1) - foto

Więcej

Piknik Akademii Piłkarskiej KOS

Więcej

Pierwsze zmiany kadrowe w Sparcie Kazimierza Wielka

Już 15 stycznia 2018 roku rozpoczną przygotowania do startu rundy wiosennej V ligi świętokrzyskiej zawodnicy Sparty Kazimierza Wielka. Drużynę czeka kadrowa przebudowa - na pewno odchodzi z niej jej najskuteczniejszy w rundzie jesiennej strzelec (11 bramek) Dawid Byrski, który w związku z sytuacją rodzinną (przeprowadzka do Nysy) kontynuować ma karierę w jednym z tamtejszych zespołów czwartoligowych. To poważna strata dla walczącej o awans Sparty, która w rundzie jesiennej miała przecież i tak duże problemy ze skutecznością.

 

Dawida Byrskiego nie zobaczymy wiosną w barwach kazimierskiej drużyny

Odejdzie również obrońca Paweł Bandura. Niewykluczone są kolejne ruchy kadrowe (Sparta spróbuje pozyskać przynajmniej trzech - czterech nowych zawodników). W okresie przygotowawczym kazimierska drużyna ma rozegrać szcześć - siedem sparingów, a do startu sezonu przygotowywać się będzie na własnych obiektach.

<MJ>

Dodaj komentarz

Polecane

Polecam

sobota, 19 Marzec, 2016 - 16:30

Ostatnio ogłosiliśmy akcję, którą można nazwać po prostu "Polecam". Zachęcamy w niej wszystkich tych, którzy przeczytali fajną książkę, obejrzeli fajny film, sztukę lub byli w fajnej restauracji, aby podzielili się swoimi pozytywnymi emocjami z innymi. Mamy już pierwsze recenzje, za którę serdecznie dziękujemy. Będą one zamieszczane jako aktualności, a na stałe będą dostępne w dziale "Z innej beczki".

Kalendarium

poniedziałek, 14 Wrzesień, 2015 - 13:33

Wiesz o wydarzeniu sportowym i chcesz, żebyśmy o nim napisali? Napisz do nas: redakcja@aktywnakazimierza.pl

XCrider.pl czyli blog motocyklowy nt. CrossCountry

piątek, 5 Maj, 2017 - 16:38

http://xcrider.pl/ to ciekawy blog Tomka Widłaka - jednego z mieszkańców Kazimierzy Wielkiej. Postanowił on, wszystkim fanom jednośladów przybliżyć tę dyscyplinę sportu. Robi to w bardzo przejrzysty sposób, a jego doświadczenie dziennikarskie i wcześniejsza współpraca z branżowymi wydawnictwami sprawia, że bloga czyta się bardzo fajnie. Serdecznie polecamy.

Liga Typerów PLF sezonu 2016/2017

czwartek, 16 Marzec, 2017 - 11:51

Dobiegła końca I edycja Ligi Typerów PLF. W sezonie 2016/2017 najlepiej zaprezentowali się gracze związani z Przemykowem, którzy zajęli całe podium. Zwyciężył Jarek Oracz. Najlepszy wynik jednej kolejki w całej lidze należy natomiast do Dawida Cichego z Cudzynowic

Nasi partnerzy