Skrót meczu Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik 3:1 (1:0)

Więcej

Liberator EW-250L nie wrócił do bazy!

Więcej

Dokąd zmierza Sparta Kazimierza Wielka?

Więcej

Victoria Skalbmierz wygrywa z Wisłą Nowy Korczyn - fotorelacja z 2 połowy

Więcej

Nidzica Dobiesławice - Dąb Nagłowice 3:1 (1:1) - foto

Więcej

Sparta przegrywa w pierwszym sparingu

Przygotowujący się do startu rundy wiosennej w V lidze świętokrzyskiej zespół Sparty Kazimierza Wielka rozegrał pierwszy sparing w okresie przygotowawczym. Przeciwnikiem kazimierskiej drużyny był zespół Kmity Zabierzów. Sparta przegrała ten pierwszy test mecz 3:5 (2:0). Bramki dla naszej drużyny zdobywali dla Sparty: Daniel Nowak, Rafał Stepień i Tomasz Mocherek.

Skład:

Testowany zawodnik – P. Mocherek, Kowalski, Adamczyk, Nowak – Wojtusik, Ziętara, Zawadzki, R. Stępień - T. Mocherek, Zientara.

Trener Kowalski następująco podumował ten mecz:

"Do gry w tym spotkaniu mieliśmy tylko 11 zawodników. Pozostali rozchorowali się, albo nie mogli dojechać ze względu na obowiązki zawodowe. Do 80 minuty prowadziliśmy 3:2, ale później opadliśmy z sił i w ciągu dziesięciu minut straciliśmy trzy gole".

Sparta rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek V ligowych

Dodaj komentarz

Polecane

Polecam

sobota, 19 Marzec, 2016 - 16:30

Ostatnio ogłosiliśmy akcję, którą można nazwać po prostu "Polecam". Zachęcamy w niej wszystkich tych, którzy przeczytali fajną książkę, obejrzeli fajny film, sztukę lub byli w fajnej restauracji, aby podzielili się swoimi pozytywnymi emocjami z innymi. Mamy już pierwsze recenzje, za którę serdecznie dziękujemy. Będą one zamieszczane jako aktualności, a na stałe będą dostępne w dziale "Z innej beczki".

Kalendarium

poniedziałek, 14 Wrzesień, 2015 - 13:33

Wiesz o wydarzeniu sportowym i chcesz, żebyśmy o nim napisali? Napisz do nas: redakcja@aktywnakazimierza.pl

XCrider.pl czyli blog motocyklowy nt. CrossCountry

piątek, 5 Maj, 2017 - 16:38

http://xcrider.pl/ to ciekawy blog Tomka Widłaka - jednego z mieszkańców Kazimierzy Wielkiej. Postanowił on, wszystkim fanom jednośladów przybliżyć tę dyscyplinę sportu. Robi to w bardzo przejrzysty sposób, a jego doświadczenie dziennikarskie i wcześniejsza współpraca z branżowymi wydawnictwami sprawia, że bloga czyta się bardzo fajnie. Serdecznie polecamy.

Liga Typerów PLF sezonu 2016/2017

czwartek, 16 Marzec, 2017 - 11:51

Dobiegła końca I edycja Ligi Typerów PLF. W sezonie 2016/2017 najlepiej zaprezentowali się gracze związani z Przemykowem, którzy zajęli całe podium. Zwyciężył Jarek Oracz. Najlepszy wynik jednej kolejki w całej lidze należy natomiast do Dawida Cichego z Cudzynowic

Nasi partnerzy