Po prostu "Mały"

Więcej

Klasa A: Nidzica Dobiesławice - Nida Oksa 3:2 (0:1) - skrót meczu

Więcej

Turniej AP KOS oraz podpisanie umowy partnerskiej z Puszczą Niepołomice

Więcej

Skrót meczu Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik 3:1 (1:0)

Więcej

Liberator EW-250L nie wrócił do bazy!

Więcej

Tabela, wyniki i terminarz: 3 liga małopolsko-świętokrzyska (źródło - kieleckapilka.pl i ŚZPN) Sparta Caffaro Kazimierza Wielka

http://kieleckapilka.pl/competition.php?compid=603

Terminarz rozgrywek III Ligi Małopolsko – Świętokrzyskiej

RUNDA II – wiosna 2016 sezonu 2015/2016

Kolejka 18 (12-03-2016/13-03-2016):

 

154

Garbarnia Kraków

Sparta Kazimierza Wielka

2016-03-12

11:00

 

 

155

Czarni Połaniec

Cracovia II

2016-03-12

14:00

 

 

156

Wisła Sandomierz

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-03-13

15:00

 

 

157

Łysica Bodzentyn

pauza

 

 

 

 

158

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Soła Oświęcim

2016-03-12

14:00

 

 

159

Wolania Wola Rzędzińska

Beskid Andrychów

2016-03-13

15:00

 

 

160

Hutnik Nowa Huta

NKP Podhale Nowy Targ

2016-03-12

15:30

 

 

161

Unia Tarnów

Poprad Muszyna

2016-03-12

15:30

 

 

162

Korona II Kielce

Wisła II Kraków

2016-03-12

11:00

 

 

 

Kolejka 19 (19-03-2016/20-03-2016):

 

163

Korona II Kielce

Garbarnia Kraków

2016-03-19

11:00

 

 

164

Wisła II Kraków

Unia Tarnów

2016-03-19

11:00

 

 

165

Hutnik Nowa Huta

Poprad Muszyna

2016-03-19

15:30

 

 

166

NKP Podhale Nowy Targ

Wolania Wola Rzędzińska

2016-03-19

15:00

 

 

167

Beskid Andrychów

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

2016-03-19

15:00

 

 

168

Soła Oświęcim

pauza

 

 

 

 

169

Łysica Bodzentyn

Wisła Sandomierz

____-__-__

 

 

 

170

Spartakus Aureus Daleszyce

Czarni Połaniec

2016-03-20

15:00

 

 

171

Sparta Kazimierza Wielka

Cracovia II

2016-03-20

12:00

 

 

 

Kolejka 20 (26-03-2016):

 

172

Garbarnia Kraków

Cracovia II

2016-03-26

11:00

 

 

173

Sparta Kazimierza Wielka

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-03-26

15:00

 

 

174

Czarni Połaniec

Łysica Bodzentyn

2016-03-26

11:00

 

 

175

Wisła Sandomierz

Soła Oświęcim

2016-03-26

12:00

 

 

176

Beskid Andrychów

pauza

 

 

 

 

177

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

NKP Podhale Nowy Targ

2016-03-26

15:00

 

 

178

Wolania Wola Rzędzińska

Poprad Muszyna

2016-03-26

12:30

 

 

179

Hutnik Nowa Huta

Wisła II Kraków

2016-03-25

19:00

 

 

180

Unia Tarnów

Korona II Kielce

2016-03-26

13:00

 

 

 

Kolejka 21 (02-04-2016/03-04-2016):

 

181

Unia Tarnów

Garbarnia Kraków

2016-04-02

16:00

 

 

182

Korona II Kielce

Hutnik Nowa Huta

2016-04-02

11:00

 

 

183

Wisła II Kraków

Wolania Wola Rzędzińska

2016-04-02

11:00

 

 

184

Poprad Muszyna

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

2016-04-02

16:00

 

 

185

NKP Podhale Nowy Targ

pauza

 

 

 

 

186

Beskid Andrychów

Wisła Sandomierz

2016-04-02

16:30

 

 

187

Soła Oświęcim

Czarni Połaniec

2016-04-02

17:00

 

 

188

Sparta Kazimierza Wielka

Łysica Bodzentyn

2016-04-03

15:00

 

 

189

Spartakus Aureus Daleszyce

Cracovia II

2016-04-03

16:00

 

 

 

 

 

 

Kolejka 22 (06-04-2016):

 

190

Garbarnia Kraków

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-04-06

16:30

 

 

191

Cracovia II

Łysica Bodzentyn

2016-04-06

17:00

 

 

192

Sparta Kazimierza Wielka

Soła Oświęcim

2016-04-06

17:00

 

 

193

Czarni Połaniec

Beskid Andrychów

2016-04-06

17:00

 

 

194

Wisła Sandomierz

NKP Podhale Nowy Targ

2016-04-06

17:00

 

 

195

Poprad Muszyna

pauza

 

 

 

 

196

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Wisła II Kraków

2016-04-06

17:00

 

 

197

Wolania Wola Rzędzińska

Korona II Kielce

2016-04-06

17:00

 

 

198

Hutnik Nowa Huta

Unia Tarnów

2016-04-06

19:00

 

 

 

Kolejka 23 (09-04-2016/10-04-2016):

 

199

Hutnik Nowa Huta

Garbarnia Kraków

2016-04-09

17:00

 

 

200

Unia Tarnów

Wolania Wola Rzędzińska

2016-04-09

17:00

 

 

201

Korona II Kielce

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

2016-04-10

11:00

 

 

202

Wisła II Kraków

pauza

 

 

 

 

203

Poprad Muszyna

Wisła Sandomierz

2016-04-09

16:00

 

 

204

NKP Podhale Nowy Targ

Czarni Połaniec

2016-04-09

11:00

 

 

205

Beskid Andrychów

Sparta Kazimierza Wielka

2016-04-09

16:00

 

 

206

Soła Oświęcim

Cracovia II

2016-04-09

17:00

 

 

207

Łysica Bodzentyn

Spartakus Aureus Daleszyce

____-__-__

 

 

 

 

Kolejka 24 (16-04-2016/17-04-2016):

 

208

Garbarnia Kraków

Łysica Bodzentyn

2016-04-16

11:00

 

 

209

Spartakus Aureus Daleszyce

Soła Oświęcim

2016-04-17

17:00

 

 

210

Cracovia II

Beskid Andrychów

2016-04-17

11:00

 

 

211

Sparta Kazimierza Wielka

NKP Podhale Nowy Targ

2016-04-17

17:00

 

 

212

Czarni Połaniec

Poprad Muszyna

2016-04-16

17:00

 

 

213

Wisła Sandomierz

Wisła II Kraków

2016-04-17

16:00

 

 

214

Korona II Kielce

pauza

 

 

 

 

215

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Unia Tarnów

2016-04-16

17:00

 

 

216

Wolania Wola Rzędzińska

Hutnik Nowa Huta

2016-04-16

17:00

 

 

 

Kolejka 25 (20-04-2016):

 

217

Wolania Wola Rzędzińska

Garbarnia Kraków

2016-04-20

17:00

 

 

218

Hutnik Nowa Huta

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

2016-04-20

19:00

 

 

219

Unia Tarnów

pauza

 

 

 

 

220

Korona II Kielce

Wisła Sandomierz

2016-04-20

17:00

 

 

221

Wisła II Kraków

Czarni Połaniec

2016-04-20

17:00

 

 

222

Poprad Muszyna

Sparta Kazimierza Wielka

2016-04-20

16:30

 

 

223

NKP Podhale Nowy Targ

Cracovia II

2016-04-20

17:00

 

 

224

Beskid Andrychów

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-04-20

17:00

 

 

225

Soła Oświęcim

Łysica Bodzentyn

2016-04-20

17:30

 

 

 

 

 

Kolejka 26 (23-04-2016/24-04-2016):

 

226

Garbarnia Kraków

Soła Oświęcim

2016-04-24

11:00

 

 

227

Łysica Bodzentyn

Beskid Andrychów

____-__-__

 

 

 

228

Spartakus Aureus Daleszyce

NKP Podhale Nowy Targ

2016-04-24

17:00

 

 

229

Cracovia II

Poprad Muszyna

2016-04-24

12:00

 

 

230

Sparta Kazimierza Wielka

Wisła II Kraków

2016-04-24

17:00

 

 

231

Czarni Połaniec

Korona II Kielce

2016-04-23

17:00

 

 

232

Wisła Sandomierz

Unia Tarnów

2016-04-24

17:00

 

 

233

Hutnik Nowa Huta

pauza

 

 

 

 

234

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Wolania Wola Rzędzińska

2016-04-23

17:00

 

 

 

Kolejka 27 (30-04-2016/01-05-2016):

 

235

Garbarnia Kraków

pauza

 

 

 

 

236

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Wisła Sandomierz

2016-04-30

17:00

 

 

237

Wolania Wola Rzędzińska

Czarni Połaniec

2016-05-01

17:00

 

 

238

Hutnik Nowa Huta

Sparta Kazimierza Wielka

2016-04-30

17:00

 

 

239

Unia Tarnów

Cracovia II

2016-04-30

17:00

 

 

240

Korona II Kielce

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-04-30

11:00

 

 

241

Wisła II Kraków

Łysica Bodzentyn

2016-04-30

11:00

 

 

242

Poprad Muszyna

Soła Oświęcim

2016-04-30

17:00

 

 

243

NKP Podhale Nowy Targ

Beskid Andrychów

2016-04-30

17:00

 

 

 

Kolejka 28 (07-05-2016/08-05-2016):

 

244

Garbarnia Kraków

Beskid Andrychów

2016-05-07

11:00

 

 

245

Soła Oświęcim

NKP Podhale Nowy Targ

2016-05-07

17:30

 

 

246

Łysica Bodzentyn

Poprad Muszyna

2016-05-06

17:00

 

 

247

Spartakus Aureus Daleszyce

Wisła II Kraków

2016-05-08

17:00

 

 

248

Cracovia II

Korona II Kielce

2016-05-08

11:00

 

 

249

Sparta Kazimierza Wielka

Unia Tarnów

2016-05-08

17:00

 

 

250

Czarni Połaniec

Hutnik Nowa Huta

2016-05-07

17:00

 

 

251

Wisła Sandomierz

Wolania Wola Rzędzińska

2016-05-08

17:00

 

 

252

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

pauza

 

 

 

 

 

Kolejka 29 (14-05-2016/15-05-2016):

 

253

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Garbarnia Kraków

2016-05-14

18:00

 

 

254

Wolania Wola Rzędzińska

pauza

 

 

 

 

255

Hutnik Nowa Huta

Wisła Sandomierz

2016-05-14

18:00

 

 

256

Unia Tarnów

Czarni Połaniec

2016-05-14

17:00

 

 

257

Korona II Kielce

Sparta Kazimierza Wielka

2016-05-14

11:00

 

 

258

Wisła II Kraków

Cracovia II

2016-05-14

11:00

 

 

259

Poprad Muszyna

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-05-15

17:30

 

 

 

Zmiana dnia z 14.05 na 15.05

 

260

NKP Podhale Nowy Targ

Łysica Bodzentyn

2016-05-14

11:00

 

 

261

Beskid Andrychów

Soła Oświęcim

2016-05-14

17:00

 

 

 

 

Kolejka 30 (18-05-2016):

 

262

Garbarnia Kraków

NKP Podhale Nowy Targ

2016-05-18

18:00

 

 

263

Beskid Andrychów

Poprad Muszyna

2016-05-18

17:00

 

 

264

Soła Oświęcim

Wisła II Kraków

2016-05-18

17:30

 

 

265

Łysica Bodzentyn

Korona II Kielce

____-__-__

 

 

 

266

Spartakus Aureus Daleszyce

Unia Tarnów

2016-05-18

18:00

 

 

267

Cracovia II

Hutnik Nowa Huta

2016-05-18

18:00

 

 

268

Sparta Kazimierza Wielka

Wolania Wola Rzędzińska

2016-05-18

18:00

 

 

269

Czarni Połaniec

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

2016-05-18

17:00

 

 

270

Wisła Sandomierz

pauza

 

 

 

 

 

Kolejka 31 (21-05-2016/02-05-2016):

 

271

Wisła Sandomierz

Garbarnia Kraków

2016-05-22

17:00

 

 

272

Czarni Połaniec

pauza

 

 

 

 

273

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Sparta Kazimierza Wielka

2016-05-21

17:00

 

 

274

Wolania Wola Rzędzińska

Cracovia II

2016-05-22

17:00

 

 

275

Hutnik Nowa Huta

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-05-21

18:00

 

 

276

Unia Tarnów

Łysica Bodzentyn

2016-05-21

17:00

 

 

277

Korona II Kielce

Soła Oświęcim

2016-05-21

16:00

 

 

278

Wisła II Kraków

Beskid Andrychów

2016-05-21

11:00

 

 

279

Poprad Muszyna

NKP Podhale Nowy Targ

2016-05-22

18:00

 

 

 

Kolejka 32 (25-05-2016):

 

280

Garbarnia Kraków

Poprad Muszyna

2016-05-25

17:00

 

 

281

NKP Podhale Nowy Targ

Wisła II Kraków

2016-05-25

18:00

 

 

282

Beskid Andrychów

Korona II Kielce

2016-05-25

16:00

 

 

283

Soła Oświęcim

Unia Tarnów

2016-05-25

17:30

 

 

284

Łysica Bodzentyn

Korona II Kielce

____-__-__

 

 

 

285

Spartakus Aureus Daleszyce

Wolania Wola Rzędzińska

2016-05-25

18:00

 

 

286

Cracovia II

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

2016-05-25

17:00

 

 

287

Sparta Kazimierza Wielka

pauza

 

 

 

 

288

Czarni Połaniec

Wisła Sandomierz

2016-05-25

17:00

 

 

 

Kolejka 33 (28-05-2016/29-05-2016):

 

289

Czarni Połaniec

Garbarnia Kraków

2016-05-28

17:00

 

 

290

Wisła Sandomierz

Sparta Kazimierza Wielka

2016-05-29

17:00

 

 

291

Cracovia II

pauza

 

 

 

 

292

KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.

Spartakus Aureus Daleszyce

2016-05-28

17:00

 

 

293

Wolania Wola Rzędzińska

Łysica Bodzentyn

2016-05-29

17:00

 

 

294

Hutnik Nowa Huta

Soła Oświęcim

2016-05-28

18:00

 

 

295

Unia Tarnów

Beskid Andrychów

2016-05-28

18:00

 

 

296

Korona II Kielce

NKP Podhale Nowy Targ

2016-05-28

16:00

 

 

297

Wisła II Kraków

Poprad Muszyna

2016-05-28

16:00

 

 

 

 

 

 

Kolejka 34 (04-06-2016):

 

298

Garbarnia Kraków

Wisła II Kraków

2016-06-04

17:00

 

 

299

Poprad Muszyna

Korona II Kielce

2016-06-04

17:00

 

 

300

NKP Podhale Nowy Targ

Unia Tarnów

2016-06-04

17:00

 

 

301

Beskid Andrychów

Hutnik Nowa Huta

2016-06-04

17:00

 

 

302

Soła Oświęcim

Wolania Wola Rzędzińska

2016-06-04

17:00

 

 

303

Łysica Bodzentyn

Łysica Bodzentyn

2016-06-04

17:00

 

 

304

Spartakus Aureus Daleszyce

pauza

 

 

 

 

305

Cracovia II

Wisła Sandomierz

2016-06-04

17:00

 

 

306

Sparta Kazimierza Wielka

Czarni Połaniec

2016-06-04

17:00

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Polecane

Polecam

sobota, 19 Marzec, 2016 - 16:30

Ostatnio ogłosiliśmy akcję, którą można nazwać po prostu "Polecam". Zachęcamy w niej wszystkich tych, którzy przeczytali fajną książkę, obejrzeli fajny film, sztukę lub byli w fajnej restauracji, aby podzielili się swoimi pozytywnymi emocjami z innymi. Mamy już pierwsze recenzje, za którę serdecznie dziękujemy. Będą one zamieszczane jako aktualności, a na stałe będą dostępne w dziale "Z innej beczki".

Kalendarium

poniedziałek, 14 Wrzesień, 2015 - 13:33

Wiesz o wydarzeniu sportowym i chcesz, żebyśmy o nim napisali? Napisz do nas: redakcja@aktywnakazimierza.pl

XCrider.pl czyli blog motocyklowy nt. CrossCountry

piątek, 5 Maj, 2017 - 16:38

http://xcrider.pl/ to ciekawy blog Tomka Widłaka - jednego z mieszkańców Kazimierzy Wielkiej. Postanowił on, wszystkim fanom jednośladów przybliżyć tę dyscyplinę sportu. Robi to w bardzo przejrzysty sposób, a jego doświadczenie dziennikarskie i wcześniejsza współpraca z branżowymi wydawnictwami sprawia, że bloga czyta się bardzo fajnie. Serdecznie polecamy.

Liga Typerów PLF sezonu 2016/2017

czwartek, 16 Marzec, 2017 - 11:51

Dobiegła końca I edycja Ligi Typerów PLF. W sezonie 2016/2017 najlepiej zaprezentowali się gracze związani z Przemykowem, którzy zajęli całe podium. Zwyciężył Jarek Oracz. Najlepszy wynik jednej kolejki w całej lidze należy natomiast do Dawida Cichego z Cudzynowic

Nasi partnerzy