Turniej AP KOS oraz podpisanie umowy partnerskiej z Puszczą Niepołomice

Więcej

Skrót meczu Sparta Kazimierza Wielka - Zenit Chmielnik 3:1 (1:0)

Więcej

Liberator EW-250L nie wrócił do bazy!

Więcej

Dokąd zmierza Sparta Kazimierza Wielka?

Więcej

Victoria Skalbmierz wygrywa z Wisłą Nowy Korczyn - fotorelacja z 2 połowy

Więcej

Tabela, wyniki i terminarz: A klasa grupa 2 (źródło: kieleckapilka.pl) Nidzica Dobiesławice, Jawornik Gorzków

http://kieleckapilka.pl/competition.php?compid=607

WIOSNA 2015/2016 (źródło: ŚZPN)

Kolejka 14 w dniach 26-03-2016 WIELKA SOBOTA

92

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- ALIT II Ożarów

2016-03-26

11:00

 

 

93

NIDZICA Dobiesławice

- BASZTA Rytwiany

2016-03-26

11:00

 

 

94

OKS Opatów

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-03-26

11:00

 

 

95

GKS GÓRNO

- LKS GRÓD Wiślica

2016-03-26

11:00

 

 

96

ZRYW Zbigniewice

- UKS BAĆKOWICE

2016-03-26

11:00

 

 

97

LZS Samborzec

- JAWORNIK Gorzków

2016-03-26

11:00

 

 

98

ZORZA TEMPO Pacanów

- ŚWIT Ćmielów

2016-03-26

11:00

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 03-04-2016 NIEDZIELA

99

ZORZA TEMPO Pacanów

- SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

2016-04-03

15:00

 

 

100

ŚWIT Ćmielów

- LZS Samborzec

2016-04-03

15:00

 

 

101

JAWORNIK Gorzków

- ZRYW Zbigniewice

2016-04-03

15:00

 

 

102

UKS BAĆKOWICE

- GKS GÓRNO

2016-04-03

15:00

 

 

103

LKS GRÓD Wiślica

- OKS Opatów

2016-04-03

15:00

 

 

104

AGRICOLA ŁONIÓW

- NIDZICA Dobiesławice

2016-04-03

15:00

 

 

105

BASZTA Rytwiany

- ALIT II Ożarów

2016-04-03

15:00

 

 

 

Kolejka 16 w dniach 10-04-2016 NIEDZIELA

106

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- BASZTA Rytwiany

2016-04-10

15:00

 

 

107

ALIT II Ożarów

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-04-10

15:00

 

 

108

NIDZICA Dobiesławice

- LKS GRÓD Wiślica

2016-04-10

15:00

 

 

109

OKS Opatów

- UKS BAĆKOWICE

2016-04-10

15:00

 

 

110

GKS GÓRNO

- JAWORNIK Gorzków

2016-04-10

15:00

 

 

111

ZRYW Zbigniewice

- ŚWIT Ćmielów

2016-04-10

15:00

 

 

112

LZS Samborzec

- ZORZA TEMPO Pacanów

2016-04-10

15:00

 

 

 

Kolejka 17 w dniach 17-04-2016 NIEDZIELA

113

LZS Samborzec

- SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

2016-04-17

15:00

 

 

114

ZORZA TEMPO Pacanów

- ZRYW Zbigniewice

2016-04-17

15:00

 

 

115

ŚWIT Ćmielów

- GKS GÓRNO

2016-04-17

15:00

 

 

116

JAWORNIK Gorzków

- OKS Opatów

2016-04-17

15:00

 

 

117

UKS BAĆKOWICE

- NIDZICA Dobiesławice

2016-04-17

15:00

 

 

118

LKS GRÓD Wiślica

- ALIT II Ożarów

2016-04-17

15:00

 

 

119

AGRICOLA ŁONIÓW

- BASZTA Rytwiany

2016-04-17

15:00

 

 

 

Kolejka 18 w dniach 24-04-2016 NIEDZIELA

 

120

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-04-24

15:00

 

 

121

BASZTA Rytwiany

- LKS GRÓD Wiślica

2016-04-24

15:00

 

 

122

ALIT II Ożarów

- UKS BAĆKOWICE

2016-04-24

15:00

 

 

123

NIDZICA Dobiesławice

- JAWORNIK Gorzków

2016-04-24

15:00

 

 

124

OKS Opatów

- ŚWIT Ćmielów

2016-04-24

15:00

 

 

125

GKS GÓRNO

- ZORZA TEMPO Pacanów

2016-04-24

15:00

 

 

126

ZRYW Zbigniewice

- LZS Samborzec

2016-04-24

15:00

 

 

 

Kolejka 19 w dniach 01-05-2016 NIEDZIELA

127

ZRYW Zbigniewice

- SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

2016-05-01

15:00

 

 

128

LZS Samborzec

- GKS GÓRNO

2016-05-01

15:00

 

 

129

ZORZA TEMPO Pacanów

- OKS Opatów

2016-05-01

15:00

 

 

130

ŚWIT Ćmielów

- NIDZICA Dobiesławice

2016-05-01

15:00

 

 

131

JAWORNIK Gorzków

- ALIT II Ożarów

2016-05-01

15:00

 

 

132

UKS BAĆKOWICE

- BASZTA Rytwiany

2016-05-01

15:00

 

 

133

LKS GRÓD Wiślica

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-05-01

15:00

 

 

 

Kolejka 20 w dniach 08-05-2016 NIEDZIELA

134

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- LKS GRÓD Wiślica

2016-05-08

15:00

 

 

135

AGRICOLA ŁONIÓW

- UKS BAĆKOWICE

2016-05-08

15:00

 

 

136

BASZTA Rytwiany

- JAWORNIK Gorzków

2016-05-08

15:00

 

 

137

ALIT II Ożarów

- ŚWIT Ćmielów

2016-05-08

15:00

 

 

138

NIDZICA Dobiesławice

- ZORZA TEMPO Pacanów

2016-05-08

15:00

 

 

139

OKS Opatów

- LZS Samborzec

2016-05-08

15:00

 

 

140

GKS GÓRNO

- ZRYW Zbigniewice

2016-05-08

15:00

 

 

 

Kolejka 21 w dniach 15-05-2016 NIEDZIELA

141

GKS GÓRNO

- SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

2016-05-15

15:00

 

 

142

ZRYW Zbigniewice

- OKS Opatów

2016-05-15

15:00

 

 

143

LZS Samborzec

- NIDZICA Dobiesławice

2016-05-15

15:00

 

 

144

ZORZA TEMPO Pacanów

- ALIT II Ożarów

2016-05-15

15:00

 

 

145

ŚWIT Ćmielów

- BASZTA Rytwiany

2016-05-15

15:00

 

 

146

JAWORNIK Gorzków

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-05-15

15:00

 

 

147

UKS BAĆKOWICE

- LKS GRÓD Wiślica

2016-05-15

15:00

 

 

 

Kolejka 22 w dniach 22-05-2016 NIEDZIELA

148

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- UKS BAĆKOWICE

2016-05-22

15:00

 

 

149

LKS GRÓD Wiślica

- JAWORNIK Gorzków

2016-05-22

15:00

 

 

150

AGRICOLA ŁONIÓW

- ŚWIT Ćmielów

2016-05-22

15:00

 

 

151

BASZTA Rytwiany

- ZORZA TEMPO Pacanów

2016-05-22

15:00

 

 

152

ALIT II Ożarów

- LZS Samborzec

2016-05-22

15:00

 

 

153

NIDZICA Dobiesławice

- ZRYW Zbigniewice

2016-05-22

15:00

 

 

154

OKS Opatów

- GKS GÓRNO

2016-05-22

15:00

 

 

 

 Kolejka 23 w dniach 26-05-2016 CZWARTEK – BOŻE CIAŁO

 

155

OKS Opatów

- SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

2016-05-26

17:30

 

 

156

GKS GÓRNO

- NIDZICA Dobiesławice

2016-05-26

17:30

 

 

157

ZRYW Zbigniewice

- ALIT II Ożarów

2016-05-26

17:30

 

 

158

LZS Samborzec

- BASZTA Rytwiany

2016-05-26

17:30

 

 

159

ZORZA TEMPO Pacanów

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-05-26

17:30

 

 

160

ŚWIT Ćmielów

- LKS GRÓD Wiślica

2016-05-26

17:30

 

 

161

JAWORNIK Gorzków

- UKS BAĆKOWICE

2016-05-26

17:30

 

 

 

Kolejka 24 w dniach 29-05-2016 NIEDZIELA

162

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- JAWORNIK Gorzków

2016-05-29

15:00

 

 

163

UKS BAĆKOWICE

- ŚWIT Ćmielów

2016-05-29

15:00

 

 

164

LKS GRÓD Wiślica

- ZORZA TEMPO Pacanów

2016-05-29

15:00

 

 

165

AGRICOLA ŁONIÓW

- LZS Samborzec

2016-05-29

15:00

 

 

166

BASZTA Rytwiany

- ZRYW Zbigniewice

2016-05-29

15:00

 

 

167

ALIT II Ożarów

- GKS GÓRNO

2016-05-29

15:00

 

 

168

NIDZICA Dobiesławice

- OKS Opatów

2016-05-29

15:00

 

 

 

Kolejka 25 w dniach 05-06-2016 NIEDZIELA

169

NIDZICA Dobiesławice

- SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

2016-06-05

15:00

 

 

170

OKS Opatów

- ALIT II Ożarów

2016-06-05

15:00

 

 

171

GKS GÓRNO

- BASZTA Rytwiany

2016-06-05

15:00

 

 

172

ZRYW Zbigniewice

- AGRICOLA ŁONIÓW

2016-06-05

15:00

 

 

173

LZS Samborzec

- LKS GRÓD Wiślica

2016-06-05

15:00

 

 

174

ZORZA TEMPO Pacanów

- UKS BAĆKOWICE

2016-06-05

15:00

 

 

175

ŚWIT Ćmielów

- JAWORNIK Gorzków

2016-06-05

15:00

 

 

 

Kolejka 26 w dniach 11-06-2016 SOBOTA – TERMIN OBLIGATORYJNY

176

SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce

- ŚWIT Ćmielów

2016-06-11

15:00

 

 

177

JAWORNIK Gorzków

- ZORZA TEMPO Pacanów

2016-06-11

15:00

 

 

178

UKS BAĆKOWICE

- LZS Samborzec

2016-06-11

15:00

 

 

179

LKS GRÓD Wiślica

- ZRYW Zbigniewice

2016-06-11

15:00

 

 

180

AGRICOLA ŁONIÓW

- GKS GÓRNO

2016-06-11

15:00

 

 

181

BASZTA Rytwiany

- OKS Opatów

2016-06-11

15:00

 

 

182

ALIT II Ożarów

- NIDZICA Dobiesławice

2016-06-11

15:00

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Filtered HTML

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Polecane

Polecam

sobota, 19 Marzec, 2016 - 16:30

Ostatnio ogłosiliśmy akcję, którą można nazwać po prostu "Polecam". Zachęcamy w niej wszystkich tych, którzy przeczytali fajną książkę, obejrzeli fajny film, sztukę lub byli w fajnej restauracji, aby podzielili się swoimi pozytywnymi emocjami z innymi. Mamy już pierwsze recenzje, za którę serdecznie dziękujemy. Będą one zamieszczane jako aktualności, a na stałe będą dostępne w dziale "Z innej beczki".

Kalendarium

poniedziałek, 14 Wrzesień, 2015 - 13:33

Wiesz o wydarzeniu sportowym i chcesz, żebyśmy o nim napisali? Napisz do nas: redakcja@aktywnakazimierza.pl

XCrider.pl czyli blog motocyklowy nt. CrossCountry

piątek, 5 Maj, 2017 - 16:38

http://xcrider.pl/ to ciekawy blog Tomka Widłaka - jednego z mieszkańców Kazimierzy Wielkiej. Postanowił on, wszystkim fanom jednośladów przybliżyć tę dyscyplinę sportu. Robi to w bardzo przejrzysty sposób, a jego doświadczenie dziennikarskie i wcześniejsza współpraca z branżowymi wydawnictwami sprawia, że bloga czyta się bardzo fajnie. Serdecznie polecamy.

Liga Typerów PLF sezonu 2016/2017

czwartek, 16 Marzec, 2017 - 11:51

Dobiegła końca I edycja Ligi Typerów PLF. W sezonie 2016/2017 najlepiej zaprezentowali się gracze związani z Przemykowem, którzy zajęli całe podium. Zwyciężył Jarek Oracz. Najlepszy wynik jednej kolejki w całej lidze należy natomiast do Dawida Cichego z Cudzynowic

Nasi partnerzy